تامین کننده انواع فروآلیاژها جوانه زا گرافیت ها شمش چدن بوته گرافیتی

فروکروم کم کربن

فروکروم کم کربن از خانواده فروآلیاژها می باشد که از ترکیب کروم و آهن به دست می آید.عموما تا ۷۰ درصد آن از کروم تشکیل شده است.کروم یکی از متنوع ترین و پرکاربردترین عناصر آلیاژی در فولاد است.

برخی از ویژگی های فروکروم، مقاومت به خوردگی و اکسیداسیون را در آلیاژ ایجاد می‌کند .یک ماده با خاصیت سخت‌کنندگی است، مقاومت به سایش را بهبود می بخشد. باعث حفظ استحکام در دماهای بالا نیز می‌شود. کروم یک عنصر غیر قابل جایگزین در تمام فولادهای زنگ نزن است. جدا از ساخت فولاد زنگ نزن، در ساخت فولادهای مقاوم در برابر اسید نیز استفاده می‌شود.

فروکروم باعث سختی فولاد می شود و مقاومت آن را بالا میبرد.  در فولاد ضد زنگ استفاده می شود. همچنین از این الیاژ در تولید ناخن لودر و بیل مکانیکی و همچنین در فک های سنگ شکن استفاده می شود.عموما از این الیاژ در ساخت ماشین الان معدنی که در معادن کار میکنند استفاده می شود.

فروکروم مقاومت انها را در برابر خوردگی بالا می برد و ضدسایش می کند. میزان درصد کربن مشخص کننده دسته بندی فروکروم می باشد که در نوع کم کربن ماکسیمم %۰٫۱ است .در تولیداتی که وجود کربن در ساختار قطعه موجب اشکال میگردد از فروکروم کم کربن استفاده می شود.

نیاز این محصول در کشور ما از طریق واردات تامین می شود.شرکت شایان مواد وارد کننده فروکروم می باشد.

جهت اطلاع از قیمت فروکروم کم کربن و شرایط فروش با ما در تماس باشید.

امکان فروش خرد برای این محصول را داریم.

ارسال به تمام نقاط ایران

 

 
قیمت فروکروم کم کربن
عناصر درصد
Cr کروم 65-72٪
C کربن 0/1٪max
Si سیلیس 0/02٪max
P فسفر 0/03٪max
S گوگرد 1/5-2٪max
تماس با ما
ارسال پیام
پیام داخل واتساپ