تامین کننده انواع فروآلیاژها جوانه زا گرافیت ها شمش چدن بوته گرافیتی

درباره ما

در دهه 70 کارخانه های کوچک و بزرگ بسیاری کار خود را اغاز نمودند و مهمترین نیاز این کاخانه ها تهیه و تامین مواد اولیه بود. با توجه به این نیاز در سال ۱۳۸۳ شرکت شایان مواد  افتتاح شد و به عنوان تامین کننده مواد اولیه کارخانجات صنعتی فعالیت خود را آغاز کرد.

زمینه فعالیت شایان مواد تامین کالاهای صنایع ریخته گری یا متالوژی می باشد. در طول این نزدیک به بیست سالی که پشت سر گذاشتیم توانسته با تلاش و کوشش بسیار   جایگاه خوبی در این زمینه کسب نماید.

این شرکت توانسته است به مدد مدیران و متخصصان باتجربه و با تلاش و کوشش به طی مدتی کوتاهی به یکی از عمده ترین تامین کنندگان مواد اولیه ریخته گری تبدیل شود.

 

تامین و فروش مواد اولیه ریخته گری و متالورژی

از جمله محصولات فروشی این مجموعه، تامین و فروش انواع فروآلیاژها، گرافیت ها، انواع کربن ها، انواع بوته های گرافیتی، جوانه زا، محصولات گرافیتی، شمش چدن، فروسیلیس، پودر فلزات و پودر فروآلیاژها و فلزات پایه از قبیل سیلیکون متال، و نیز ضایعات آهن و چدن و … می باشد.

در نهایت  امیدوارم که در این سالها که مشکلات گریبان صنعت کشورمان را گرفته همه ما دست به دست هم دهیم و با کوشش مضاعف بتوانیم مشکلات را پشت سر بگذاریم.

 

مدیریت  شایان مواد

م.براتی

اطلاعات درباره شایان مواد و فعالیت های این مجموعه
تماس با ما
ارسال پیام
پیام داخل واتساپ