shayan mavad

درباره ما

ریخته گری و متالورژی که صنعت مادر شناخته می شود یكی از اساسی ترین عوامل در رشد و پیشرفت اقتصاد در هركشوری بوده و نقش مهمی در صنعتی شدن و خودكفایی جامعه دارد. بر این اساس می توان گفت که تامین مواد اولیه با کیفیت  در این صنعت نقش مهمی دارد و فعالیت در این حوزه مستلزم داشتن دانش و تجربه بالا دارد.

در دهه های هفتاد و هشتاد شمسی با آغاز روند رو به رشد صنعتی شدن کشور یکی از نیازها  برای تداوم این  روند تامین به موقع و با کیفیت  مواد اولیه جهت واحدهای صنعتی بود و با توجه به این نیاز شایان مواد فعالیت خود را در سال 1383  با هدف تامین مواد اولیه صنایع متالوژی آغاز نمود.

این شرکت هم اکنون پس از گذشت دو دهه فعالیت در این حوزه تامین مواد اولیه بیش از دویست واحد صنعتی و تجاری را به عهده دارد و  همچنین صادرات به کشورهای ترکیه , عراق , پاکستان و آذربایجان را در کارنامه خود دارد و توانسته یکی از مطرح ترین تامین کنندگان مواد اولیه صنایع ریخته گری در کشور تبدیل شود .

در نهایت امید است در این سالها که مشکلات اقتصادی گریبان صنعت کشورمان را گرفته بتوانیم با تلاش و کوشش مضاعف مشکلات را پشت سر گذاشته و آینده ای درخشان برای میهن عزیزمان بسازیم.

مدیریت  شایان مواد

م.براتی

پیام داخل واتساپ
Call Now Button